Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos tinklininkai (vaikinai 2006 metų gimimo ir jaunesni) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynėse. Tai buvo labai sėkmingos žaidynės!

Pirmiausiai vaikinai savivaldybės varžybų etape laimėjo pirmąją vietą. Vėliau tarpzoninėse varžybose Jurbarke Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda tapo čempione ir kaip tarpzoninių varžybų nugalėtojai įgijo teisę dalyvauti finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynėse!

Lietuvos mokyklų žaidynėse po atrankų savivaldybėse iš viso dalyvavo 46 komandos, buvo aštuoni pogrupiai. Į finalą pateko keturios stipriausios komandos – Panevėžio, Kretingos, Lazdijų ir Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos.

Mūsų vaikinai entuziastingai kovojo dėl pirmos vietos, tačiau pritrūko patirties ir teko tenkintis ketvirtąja vieta. Svarbi ketvirta vieta Lietuvos mokyklų žaidynėse – tai naujas ne tik Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos, bet savivaldybės tinklininkų istorijos puslapis. Pirmą kartą elektrėniečiai dalyvavo finale!

Didžiuojuosi ir sveikinu visus komandos narius! Už kovingumą dėkoju Armantui Stanevičiui, Emiliui Abramavičiui, Tajui Zablockiui, Justinui Sereikai, Mantui Justui, Nerijui Balsiukui, Jokūbui Sodaičiui, Airidui Kamanduliui, Harutyun Kurdyan, Dautartui Mozgo, Justui Katinui. Už komandos palaikymą ačiū Lukui Sinkevičiui.

Sėkmės kituose startuose!

Ramunė Šarapienė