Lietuvos respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2024 m. sausio 3 d. įsakymu Nr. V-6 „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2006 m. gruodžio 18 d. įsakymo Nr. Isak-2391 „Dėl brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo ir lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo 31.1. punktu iki sausio 15 d. kandidatui leidžiama papildomai pateikti mokyklos, kurioje teikė prašymą laikyti brandos egzaminus, vadovui prašymą koreguoti savo pasirinktus dalykų brandos egzaminus (išskyrus menų ir technologijų mokyklinius brandos egzaminus) ir jų tipus.

Prašymą dėl iki lapkričio 24 d. pateikto prašymo laikyti brandos egzaminus koregavimo 4 klasių mokiniai gali pateikti gimnazijos raštinėje iki sausio 15 d. 9 val.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui D.Levickaitė