Spalio 14 dieną penki gimnazistai – Modestas Gečėnas (3d klasė), Karolis Žilinskas (2d klasė), Simona Levansevičiūtė (2d klasė), Greta Apanavičiūtė (3a klasė), Ugnė Medzikauskaitė (2d klasė) – susirungė debatuose „Aš – žalias! Mada ar būtinybė?“ Debatų dalyviai diskutavo apie aplinką tausojančio gyvenimo būdo svarbą jų gyvenime ir kovojo dėl galimybės patekti į „Eurodebatų“ nacionalinį finalą lapkričio 18 d. Europos namuose, Vilniuje. Nacionalinio finalo nugalėtojus numatyta apdovanoti viešojo kalbėjimo mokymais ir kelione į Briuselį.

Mokinių pasisakymus vertino Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas A.Pranckevičius, Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė N.Pulauskienė, „Ąžuolyno“ progimnazijos geografijos mokytoja J.Davidavičienė, „Ąžuolyno“ progimnazijos biologijos mokytoja L.Alimienė. Savo balsą už patikusį oratorių galėjo atiduoti ir mokiniai.

Debatuose „Aš – žalias! Mada ar būtinybė?“ nugalėjo Greta Apanavičiūtė. Linkime jai sėkmės nacionaliniame finale!

Danutė Liutkevičienė