Šių metų kovo dvidešimt antrą dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje įvyko mokyklos mokinių konferencija. Tokio pobūdžio renginys gimnazijoje buvo rengiamas pirmą kartą, tačiau buvo nuspręsta konferenciją organizuoti tradiciškai, kiekvienais metais.

Džiaugiamės dalyvių gausa, kurie atėjo ir atstovavo savo klasės mokinių interesams. Moksleivių balsą išklausyti ir kartu padiskutuoti atėjo gimnazijos pavaduotojos ugdymui: Danutė Liutkevičienė, Danguolė Levickaitė, Aurelija Griščenkienė, socialinė pedagogė Aušra Dimšaitė, etikos mokytoja Teresė Einorienė. Konferencijos metu Justinas Prekeris, gimnazijos prezidentas, visiems dalyviams pristatė mokinių tarybą, žiemos sezono veiklos ataskaitą. Jaunimas galėjo pasidžiaugti, padiskutuoti, įgauti naujų žinių. Taip pat renginio metu buvo atlikta apklausa, skirta sužinoti apie mokykloje vykdomus renginius. Konferencijai įpusėjus prasidėjo darbas grupėse. Jų metu moksleiviai smagiai diskutavo, iškėlė problemas, ieškojo alternatyvių sprendimo būdų, vyko darbo grupių pristatymai, aptarimai.  Galime džiaugtis aktyviais gimnazijos mokiniais, mokytojais bei smalsiai laukti sekančios konferencijos.

J. Prekeris