Puiki žinia - mūsų gimnazijos smiginio komandos - geriausios Lietuvoje. Tai įrodė kovo 14d. Šiauliuose vykusios Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio smiginio finalinės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo mūsų gimnazijos vaikinų ir merginų komandos, savivaldybės smiginio varžybose užėmusios 1-ąsias vietas. Šiauliuose dėl prizinių vietų kovojo 28 vaikinų ir 27 merginų komandos. Solidus konkurentų būrys, tiesa?

„Versmės“ gimnazijos vaikinų ir merginų komandos , nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo, papuolė į finalą. Merginos kovoje dėl aukso medalių, bet atkaklioje kovoje pralaimėjimo Vilniaus rajono komandai ir pasipuošė sidabro medaliais. Sveikiname 2c klasės mokines Gabrielę Garbatavičiūtę ir Gretą Kliokytę, parvežusioms į gimnaziją sidabrą.Garbė jums, merginos!!!

Didžiuojamės savo mokiniais Dovydu Antanavičium (2a) ir Povilu Kumeliausku (4e), kurie tapo turnyro čempionais. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Sveikiname, linkime sportinės sėkmės ir dėkojame už auksą! Valio, vaikinai!!!

Mokytoja R. Šarapienė ir jaunieji žurnalistai

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise