Nuo rugsėjo 1 – osios į ,,Versmės“ gimnazijos bendruomenę įsijungė 130 pirmokų. Rugsėjis naujokams - adaptacijos mėnuo, skirtas susipažinti su naujais mokytojais, auklėtojais ir gimnazijos tvarka. Tačiau jie, mūsų akimis žiūrint, dar nebuvo pilnaverčiai versmiečiai.

Šįmet labai greitai atskubėjo spalis ir šio mėnesio 23 dieną pribrendo laikas pirmokus pakrikštyti. Ta proga gimnazijoje vyko „Laikmečių sąskrydis“. Aktų salėje stovėjusia laiko mašina į dabartį atkeliavo atstovai iš XX a. 6-ojo, 7-ojo, 8-ojo, 9-ojo dešimtmečių bei ateities. Visus šventės svečius sveikino gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas. Pirmų klasių mokiniai į šventę turėjo ateiti ne tuščiomis rankomis, o sukūrę savo klasę pristatantį filmuką ir parengę pasirodymą, atspindintį tam tikrą laikotarpį.

Pirmoji scenoje pasirodė 1b (auklėtoja R. Šarapienė) mokiniai. Jie pristatė šeštąjį dešimtmetį ir šoko rokenrolą. Po jų pasirodė 1e klasė (auklėtoja A. Griščenkienė), kuri į savo pasirodymą sudėjo beveik viską, kas galėjo atspindėti septintąjį dešimtmetį. Į sceną buvo pakviesta 1a (auklėtoja A. Liutkevičienė), kuri suvaidino aštuntojo dešimtmečio-grupių Queen ir Hiperbolės koncertą. Devintąjį dešimtmetį puikiai vaizdavo 1c (auklėtoja M. Kuzmenkovienė) mokiniai. Ateities pasirodymą pristatė 1d (auklėtojas A. Pliskauskas) mokiniai.

Visus pirmokus, atlikusius nurodytus darbus, pakrikštijo antrokai, kurie prigalvojo pačių įdomiausių, įvairiausių užduočių.

Baigiantis šventei sveikinome naujuosius versmiečius ir linkėjome būti vertais nešioti šios puikios gimnazijos vardą.

Kitą dieną, po krikštynų, klausėme pirmokų nuomonės apie jų šventę:

„Aš esu pirmos klasės mokinė ir man per krikštynas buvo labai linksma. Mokyklos antrokų sugalvotos užduotys buvo įdomios, organizatoriai išradingi. Tradicija pakrikštyti pirmokus turėtų išlikti, nes nuo šiol galim drąsiai vadintis gimnazistais“ (1b kl. mok.).

Krikštynos buvo įspūdingos, visos pirmokų klasės puikiai pasirodė.Buvo smagu. Nebuvo taip, kad nepatiktų (1d kl. mok.).

„Vakarykštės mūsų krikštynos nepavyko...Mums nepasisekė tinkami pasirodyti. Bet mus įdomiausiai pakrikštijo“.(1d kl. mok.)

„Labai patiko 1e klasės pasirodymas“ (1 d kl. mok.)

„Šaunios krikštynos, tik gaila, kad mikrofonas užstrigo ir mes negirdėjome, kaip repavo mūsų auklėtoja“ (1c kl. mok.)

Rimantė Jagelavičiūtė,
„Versmės“ jaunoji žurnalistė