Technologijų pamokos kitaip

Šiuos mokslo metus pradėjome aptardamos ūkio šakas. Pasiskirstėme grupėmis, pasakojome apie skirtingas šakas, darėme skaidres ir jas pamokų metu pristatinėjome klasėje. Ūkio šakų buvo daug ir visos buvo savaip įdomios. Mūsų grupelė pagrindinį dėmesį skyrė vienai ūkio šakai – viešajam maitinimui.

Kepėme pyragus, juos ragavome. Turėjome užduotį sukurti savo maitinimo įstaigos meniu. Tai galėjo būti bet kas - kavinė, restoranas, užkandinė ir daug kitų variantų. Ši užduotis išties patiko, visos gavome šansą pasvajoti apie savo svajonių kavinę, kuri galėjo būtu bet kur pasaulyje, bet kokio dizaino. Mūsų kavinės buvo tokios, kokių norėjome!

Visos labai stengėsi, ir išties gražiai padarė savo pristatymus. Tokios technologijų pamokos ir praktinės užduotys, mano manymu, buvo labai sėkmingos, smagios, įdomios ir naudingos.

Marija Samuilytė, 1f klasė