Lapkričio 23-27 dienomis Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko „Karjeros savaitei – 2020“ skirti renginiai. Jie buvo vykdomi nuotoliniu būdu. Socialinė pedagogė ir karjeros konsultantė V. Žigutienė siuntė mokiniams Lietuvos aukštųjų mokyklų ir kolegijų nuorodas apie  organizuojamus seminarus bei diskusijas. Visi mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su juos dominančiomis mokymo įstaigomis.

Lapkričio 25 d. vyko Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Neringos Pulauskienės organizuotas renginys 3-ių klasių mokiniams „Jaunimo savanoriškos tarnybos programa 2021“. Neringa papasakojo mokiniams apie savanorystės reikšmę ir naudą kiekvieno žmogaus gyvenime. Buvo demonstruojamos skaidrės. Registracijos nuoroda: https://jst.jrd.lt/newCandidate

Renginio pabaigoje Elektrėnų Jaunimo centro darbuotoja Barbora suorganizavo mokiniams įdomų ir informatyvų žaidimą „Kahoot“. Visi buvo aktyvūs, o nugalėjo 3c klasės mokinė Emilija Nikita. Jos laukia prizas soc. pedagogės kabinete.

karjera

Technologijų mokytojų A. Vainiūnienės ir V. Vaišvilienės iniciatyva 1-ų klasių mokinės ruošė įvairių ūkio šakų pristatymus (prisijungimo nuorodos). Mokiniai turi galimybę susipažinti su tokiomis ūkio šakomis kaip socialinio darbo, lengvosios pramonės, turizmo, viešojo maitinimo bei viešbučių aptarnavimo.

Tikimės, kad visi šie renginiai padės mokiniams pasirinkti savo karjeros kelią.

Gimnazijos soc. pedagogė ir karjeros konsultantė V. Žigutienė