Kovo 13 dieną į mūsų gimnaziją, kaip į buvusią mokyklą, atvyko Ovidijus Čižius. Šiuo metu jis studijuoja Vilniaus universitete Fizikos fakultete, yra III kurso studentas. Ovidijus - aktyvus visuomenininkas. Jis supažindino abiturientus su galimybėmis susipažinti su studijomis neformaliu būdu stovykloje „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“, kuri vyks balandžio 24-26 dienomis Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje.

Anot Ovidijaus Čižiaus, stovykloje laukiami ne tik abiturientai, bet ir pirmokai, antrokai, trečiokai. Kviečiami mokinius pasidomėti puikiomis galimybėmis susipažinti su studijų programomis, studentų gyvenimu. Daugiau informacijos www.smms.lt.

Danutė Liutkevičienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui