Lipdymas iš molio man – poilsis, nes tada Tu leidi savo mąstymui pailsėti ir į darbą įleidi savo fantaziją. Malonu dovanoti savo darbus ir pradžiuginti žmogų, suteikti jam geresnės nuotaikos.

Milena Liucija Mojsevič 3 a kl.

Man keramikos būrelyje labiausiai patiko žiesti su žiedimo staklėmis, nes darbas su staklėmis man labiau atpalaiduojantis. Toks darbas labiau atsipalaidavimas ir poilsis, nes dirbant su moliu užsimiršta įvairios problemos bei artėjantys kontroliniai darbai. 

 Emilija Burnaševa 3 a kl.

Labiau patiko lipdyti molio gaminius , nes tai lengvesnė technika negu su žiedimo staklėmis. Dirbant su moliu nelabai jaučiu atsipalaidavimo , nebent tai daroma su  grupele žmonių ir galima pabendrauti .Kai padarai gražų darbą kuris labai patinka norisi pasilikti sau, bet kartais atsiranda nuoširdumo jausmas ir tikrai negaila kažkam padovanoti.

Silvija Vaškelytė 3 a kl.

Šiuo mums visiems neįprastu karantino laikotarpiu  kiekvienas  ieškojome įdomesnių užsiėmimų namuose. Kūryba kiekvienam menininkui ar jis tapytojas ,ar keramikas, ar muzikantas teikia savotišką atsipalaidavimą. Vieni mokiniai piešė, kiti fotografavo ...Kiekvienas ieškojo sau tinkamo ir malonaus užsiėmimo.  Buvo labai malonu sulaukti istorijos mokytojos Vilmos N. skambučio, kuriuo metu ji  pasiūlė sudalyvauti projekte.

 Projektas  - „Gyvieji paveikslai. Muziejus tavo namuose“ . Projekto esmė - atidžiai įsižiūrėti į 40 specialiai atrinktų XVIII-XX amžių dailininkų paveikslų iš LNDM kolekcijos ir pasitelkus namiškių pagalbą, augintinius, daiktus ir kitus objektus inscenizuoti juos savo gyvenamoje aplinkoje. Dauguma mokinių rinkosi natiurmortus, nes namuose daug buitinių daiktų, kuriuos sudėliojus galima atkartoto pasirinktą paveikslą. Keramikos būrelio mokiniai dalyvauja įvairiuose projektuose, bet smagiausia vis tik susitikti kabinete, pasiimti molio gabalėlį ir pradėti savo kūrybinį darbelį ,kuriame atspindi visos tavo fantazijas. 

Mokytoja M. Kuzmenkovienė

Ačiū dalyvavusiems projekte   Emilijai B. 3 A kl.

                                                Milenai Liucijai Mojsevič 3 A kl.                      Ugnei M. 2 D kl.

                                                Gabijai K. 1 E kl.                                            Silvijai V. 3 A kl.

                                                Orintai P. 1 E kl.                                             Viktorijai G. 3 A kl.

                                                Robertai S. 1 E kl.                                          Gretai A. 3 A kl.

                                                Rūtai J. 1 E kl.

                                                Rokui V.  2 D kl.

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise