Balandžio mėnesio 24d., 28d. ir gegužės 5 dienomis 2d, 2b, 2a ir 1a klasių mokiniai dalyvavo projekto „Kurkim ir dalinkimės kartu“ integruotose muzikos ir menų pamokose „Muzikos ir menų sintezė“. Mokiniai, klausydami Liudviko van Betchoveno „Mėnesienos sonatos“ 1 ir 3 dalies, pasinėrė į apmąstymus, emocijas, kurias sukėlė skirtingi klasikinės muzikos pavyzdžiai. Taikant emocinio imitavimo metodą- koloristinę raišką, pritaikydami skirtingas spalvas pagal vyraujančias emocijas, skambant kūriniams – piešė akriliniais žymekliais ant baltų kojinių.

Pamokos pabaigoje vyko refleksija (mokinių įžvalgos) Mokiniai perteikė savo savijautą, įvardino savo sėkmes ir nesėkmes, įsivertino savo darbą. Pagal mokinių vertinimus – pamoka daugumai patiko.

Dėkoju šiuolaikinių menų mokytojai M.Kuzmenkovienei, muzikos mokytojai R. Chveduk Vaičekonytei už bendradarbiavimą ir visiems mokiniams, dalyvavusiems pamokose.

Socialinė pedagogė Aušra Gaučienė