Netiesa, kad pasakoms neliko vietos.

Eglutę įžiebėm linksmi.

Stebuklas senas neišblėso,

Širdžių ledai ištirpo eglės šviesoje.

Ir vėl įsižiebė šilta ugnelė lyg pranašas paguodos ir vilties.

Taigi, šiemet ši graži tradicija nepasikeitė.  Gruodžio 14 dieną, dar pamokoms neprasidėjus, gimnazijos direktorius, mokinių savivaldos prezidentas ir mokinių tarybos nariai jau stovėjo prie  durų ir džiugiai sveikino visus ateinančius. Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę pradėjo gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas,  linkėdamas visiems svajonių išsipildymo, sėkmės darbuose ir moksluose.

Eglutės įžiebimas gimnazijoje yra ženklas, kad visa bendruomenė jau gyvena Šv. Kalėdų laukimo nuotaikomis, ruošiasi šventiniams renginiams:

• Gruodžio 21 d. 18 val. – „Kalėdinė pasaka“
  • Gruodžio 27 d. 12.00 val. – Kalėdiniai klasių pasirodymai.

Sveikiname visus su šventėmis, tegul mielos šypsenos, šviesios mintys, sėkmė darbuose, patikimi draugai, geri žodžiai, mažos ir didelės pergalės tampa mūsų kasdienybe per visus ateinančius metus!