Kategorija: Tinklinis
Tinklinio varžybos „Versmei“ — 30

Š.m. lapkričio 30 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos sporto salėje vyko projekto „Judėk ir tobulėk“  tinklinio turnyras, skirtas „Versmės“ gimnazijos 30-mečiui paminėti. Varžybose dalyvavo „Versmės“ gimnazijos mokytojų, mokinių, jų  tėvų ir Vievio gimnazijos mokytojų komandos.

Salėje vyravo draugiška nuotaika, visi norėjo pabendrauti, pasidžiaugti gražiu tinklinio žaidimu ir negailėjo aplodismentų įspūdingoms akimirkoms. Varžybos vyko rato sistema, todėl per vieną vakarą sportininkams, siekiant pergalės,  teko atiduoti daug jėgų. Gausiausia dalyvių skaičiumi buvo mokinių komanda (jų buvo  11). Varžybas pradėjo „Versmės“ gimnazijos mokytojų ir mokinių komandos. Pergalę prieš mokytojus iškovojo mokiniai. Antrosiose varžybose su Vievio gimnazijos mokytojais mūsų mokytojai vėl patyrė pralaimėjimą. Mokiniai irgi pralaimėjo Vievio  komandai, o tėvams pasipriešino.  Du kėlinius sužaidę lygiosiomis, trečiajame iškovojo pergalę. Aistringiausia kova vyko tarp Vievio gimnazijos mokytojų bei Elektrėnų tėvų komandų. Du kėlinius žaidę lygiosiomis, visgi pergalę mūsų gimnazistų tėvai  padovanojo svečiams, taigi varžybas  Vievio gimnazijos mokytojai laimėjo rezultatu 2:0.  2 vieta atiteko „Versmės“ gimnazijos moksleiviams, 3 — jų tėvams, o „Versmės“ mokytojai liko ketvirti.

Visi dalyviai buvo apdovanoti vienos spalvos šventiniais medaliais. Juk svarbiausia judėti ir bendrauti. Džiugu, kad tinklinis mus visus vienija. Dėkojame visiems žaidusiems ir palaikiusiems savo komandas. Lauksime kitų susitikimų.