Sportas

Apie tinklinį

Mokinys  - ne indas, kurį reikia pripildyti, o fakelas, kurį reikia uždegti.

Plutarchas

Džiaugiuosi, kad Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokiniai dega noru žaisti tinklinį. Malonu matyti vaikų entuziazmą, norą sportuoti, bendrauti, varžytis, išmokti kažką naujo. Per šiuos metus mokiniai dalyvavo 1-ų,2-ų klasių tarpklasinėse varžybose, kuriose buvo gausu sirgalių. Vykdėme „Kalėdinį“ vaikinų turnyrą, turnyrą, skirtą kovo 11-ąjai, kuriuose dalyvavo svečių komandos iš Kaišiadorių A.Brazausko ir Vievio gimnazijos. Merginų komanda dalyvavo tinklinio turnyruose Vievio gimnazijoje, kur turėjo progą susipažinti su Kaišiadorių, Lentvario, Varėnos komandos nariais. Mišrių komandų turnyras Vievio g-joje. 1-2kl. Mokinių varžybos su Kaišiadorių komanda. Smagu stebėti mokinių draugiškus santykius su kitų  mokyklų žaidėjais. Vaikinų komanda išbandė jėgas su „Domingos“ komandos vyrais. Džiugu, kad į treniruotes ateina ir buvę mūsų mokyklos mokiniai. Jie noriai dalinasi patirtimi, padeda jaunajai kartai išmokti tinklinio paslapčių, teisėjauja turnyruose, serga už mūsų komandas.

Skaityti daugiau: Apie tinklinį