Karantino padiktuotas nuotolinis ugdymas mums buvo naujovė. Visą pasaulį pasiekusi COVID-19 pandemija paskatino kūrybiškai ieškoti būdų, kaip tęsti užsiėmimus namuose.

Kasmet paskutinį balandžio sekmadienį minima Tarptautinė gyvybės diena. Šios dienos tikslas – skatinti visuomenę daugiau dėmesio skirti gyvybės prasmei ir vertei. Pabandykime sustoti vienai vienintelei, vienai neilgai minutėlei, apsižvalgyti ir pamąstyti - ką mums reiškia gyvybė. Nesvarbu kieno ji bebūtų – žmogaus, gyvūno ar augalo. Mes stabtelėjome, apsižvalgėme savo širdyse ir supratome- kaip mes saugosime savo planetą taip ji saugos ir mylės mus.  Todėl sieninės tapybos užsiėmimams pasirrinkome temą „Augmenijos ir gyvūnijos pasaulyje“.

Matėme aplink mus besikeičiančią gamtą, stebėjom augalus ir gyvūnus interneto platybėse. Visą tai fiksavo mokiniai savo popieriaus lapuose, piešė eskizus. Vieni kuo realistiškesnius, kiti apvilko mus supančią gamtą savo fantazijos rūbu. Gyvūnai mokinių piešiniuose tapo dar labiau artimi žmogui, Livija juos pavaizdavo su veidais. Margarita stengėsi piešti kuo realistiškesnius. Karolina A. ieškojo savo kūryboje dekoratyvinių detalių, Miglė aliejinių dažų pagalba sukūrė romantiškos nakties įspūdį. Karolina P. dirbo kompiuterine SketchUp programa, sujungdama šiuolaikines naujoves ir nekintantį gamtos pastovumą. Silvija linijų ir taškų pagalba sukūrė įspūdingo grožio piešinius. Skirmantas ir Roberta savo kūriniais pakvietė mus į romantišką aplinką.

Kviečiu visus aplankyti mūsų virtualią parodą.

Darbas namuose -savo kambaryje, ar terasoje. Tai darbas tau mielu paros laku, kai aplanko kūrybiniai virpuliukai ir rankos net nejučiomis paima meninės išraiškos priemones. Gal pieštuką, teptuką, dažus, o kartais net kompiuterį. Kai tu nori pasakyti kitiems, o kartais net sau. Per pertraukėles gali išgert šiltos arbatos puodelį. Tačiau trūksta tų šiltų aplinkinių akių žvilgsnių, primenančių kaip smagu mums visiems drauge. Iki susitikimo mokykloje.

Dailės mokytoja Rasa Marcinkevičienė