Gimnazistų pergalės kalbų konkursuose

Kasmet gimnazistai aktyviai dalyvauja konkursuose „Kalbų kengūra“ ir „Tavo žvilgsnis“. Anot mokytojų, tai puiki galimybė pasitikrinti savo žinias, ugdyti kūrybiškumą ir mokytis kalbų.

Konkurse „Kalbų kengūra - 2017“ dalyvavo 42 gimnazistai. Džiugu, kad Denisui Buninui (2d klasė, mokytoja V.Valašinienė) skirtas Oranžinės kengūros diplomas (III vieta), Eivydui Gvildžiui (1d klasė, mokytoja R.Grigonienė) – Sidabrinės kengūros diplomas (II vieta), Uljanai Nasonovai (1e klasė, mokytoja  A.Vainiūnienė) – Oranžinės kengūros diplomas (III vieta).

Konkurse „Tavo žvilgsnis – 2017“ dalyvavo 16 mokinių. Šeši mokiniai tapo nugalėtojais. Jų darbai bus skelbiami 2017 metų leidinyje „Tavo žvilgsnis“. Sveikiname Eriką Mikalajūnaitę (1b klasė), Indrę Juodytę (1d klasė), Nerijų Kaminską (4c klasė), Ugnę Rakauskaitę (2d klasė), Ugnę Sabaliauskaitę (4d klasė), Veroniką Pavlovą (1d klasė). Visų nugalėtojų vertimų ir iliustracijų konkurse „Tavo žvilgsnis“ mokytoja – rusų kalbos mokytoja metodininkė Violeta Valašinienė.

Dėkojame mokytojams entuziastams, skatinantiems gimnazistus dalyvauti neformaliojoje veikloje. Džiaugiamės kartu su mokiniais!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė