Gegužės 23 dieną grupė gimnazijos mokinių turėjo galimybę apsilankyti Elektrėnų skyriaus policijos komisariatą ir iš arti susipažinti su policininko profesija. Ši edukacinė išvyka buvo organizuota siekiant padėti jaunimui geriau suprasti teisėsaugos darbą, jo svarbą ir galimus karjeros kelius šioje srityje.

 Pareigūnė dalijosi savo patirtimi, pasakojo apie reikalavimus, kurie keliami norint tapti policininku, taip pat apie mokymus ir pasirengimą šiai profesijai. Mokinius ypač domino, kokios asmeninės savybės yra svarbiausios šiame darbe ir su kokiais iššūkiais tenka susidurti kasdien. Ekskursija pasibaigė apžiūrint komisariato patalpas. Po išvykos mokiniai dalijosi savo įspūdžiais. Daugelis jų sakė, kad ši patirtis buvo labai naudinga ir įdomi. „Buvo nuostabu pamatyti, kiek daug įvairių darbų atlieka policijos pareigūnai ir kokia svarbi yra jų veikla mūsų visuomenei,“ sakė vienas iš gimnazistų. Kiti pabrėžė, kad dabar geriau supranta, kokių įgūdžių ir savybių reikalauja ši profesija.

Dėkojame policijos pareigūnei Danguolei Barišauskienei už svetingumą, dovanas ir vertingą patirtį, kurią suteikė gimnazistams.

Karjeros specialistė R. Rakauskaitė