Kalėdinis vaikinų tinklinio turnyras

Gruodžio 9 d. mūsų gimnazijoje vyko Kalėdinis vaikinų tinklinio turnyras.

Į svečius kvietėme atvykti Kaišiadorių A.Brazausko  ir Vievio gimnazijos vaikinų komandas. Gaila Vievio g-jos komanda neatvyko. Dėl pergalių kovojo dvi mūsų gimnazijos komandos ir kaišiadoriškiai. Mūsų antrokų komanda atkaklioje kovoje 1:2 patyrė pralaimėją prieš svečių komandą, 2:0 nusileido saviškiams ir liko 3-ioje vietoje. Svečiams atiteko antroji vieta. Pirmoji „Versmės“  gimnazijos komanda iškovujusi dvi pergales, tapo turnyro čempione. Sveikiname nugalėtojus! Visos komandos buvo apdovanotos medaliais.

Mokytoja R. Šarapienė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise