Tinklininkai veržiasi į respublikines varžybas!

Kovo 20 d. mūsų gimnazijos tinklininkės dalyvavo zoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio varžybose Vilniaus raj. Avižienių gimnazijoje. Atvyko varžytis 5 merginų komandos. Burtų keliu sudaryti du pogrupiai. Nugalėjome Visagino komandą, pralaimėjome Avižienių gimnazijai, vėliau - susitikimai su Vilniaus Žirmūnų gimnazijos merginomis, Ignalinos Č.Kudabos gimnazijos komanda.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda liko trečia. Tai labai geras rezultatas, kurį pasiekė kovingos merginos ir aistringai palaikantys merginas mūsų gimnazijos vaikinai. Labai džiaugiuosi darbščiomis ir kovingomis tinklininkėmis Jusevičiūte Airida (1d klasė), Jusevičiūte Girmante (1d klasė), Stankevičiūte Laura (2c klasė), Pluščauskaite Gendvile (2c klasė), Vaišnoraite Agne (2c klasė), Janušauskaite Greta (2c klasė), Kurdian Alis (2c klasė), Paliokaite Arvile (2c klasė).

Vaikinų komanda pogrupyje liko trečia ir iš tolimesnės kovos pasitraukė.

 

Kūno kultūros mokytoja Ramunė Šarapienė


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268