Pirmas kartas: tinklininkės pateko į respublikinį etapą!

Gintarė Pališauskaitė (1c klasė), Agnė Vaišnoraitė (1d klasė), Airida Jusevičiūtė (1d klasė), Girmantė Jusevičiūtė (1d klasė), Laura Stankevičiūtė (2c klasė), Gendvilė Pluščiauskaitė (2c klasė), Greta Janušauskaitė (2c klasė), Alis Kurdian (2c klasė) - Mokyklų žaidynių tinklinio varžybų savivaldybės etape ČEMPIONĖS!

Pirmą kartą mūsų mokyklos sporto istorijoje iškovojome teisę žaisti Respublikinėse merginų tinklinio varžybose .

Valio! Sveikiname merginas ir jų trenerę Ramunę Šarapienę!