Susitiko Kaišiadorių, Vievio, Elektrėnų tinklininkai

Vasario 28 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko vaikinų tinklinio turnyras ,,Vasaris - sveikatingumo mėnuo“. Aikštelėje susitiko Vievio gimnazijos komanda, Kaišiadorių rajono A.Brazausko gimnazijos komanda, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos I-oji komanda ir Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos II-oji komanda. Kiekvienos varžybos buvo labai įtemptos. Kad būtų aiškūs turnyro nugalėtojai, prireikė trečio kėlinio.

Nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo turnyro čempione tapo Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazijos I komanda. Likusios komandos surinko vienodai taškų, teko skaičiuoti taškų santykį. Antroji vieta teko ,,Versmės“ II-ajai komandai. Bronzos medaliais pasipuošė kaišiadoriškiai. Akivaizdu, auga stiprūs tinklininkai!

Tradicines tinklinio varžybas, kai susirungia kaimyninių mokyklų ir kaimyninių savivaldybių mokiniai, organizavo kūno kultūros mokytojai Ramunė Šarapienė, Laimutė Kursevičienė, Zita Narkeliūnaitė. Dėkojame Elektrėnų sporto centro direktoriui A.Vainauskui už apdovanojimus – medalius, diplomus, taures.

Viltė Liutkevičiūtė