Kaip tapti tinklininku?

Mūsų gimnazijoje daugiau nei dešimt metų mokiniai žaidžia tinklinį. Džiugu, kad karta keičia kartą. Nespėja išeiti abiturientai, kurie labai gerai žaidė tinklinį, ir salėje netrūksta pirmokų, kurie susidomi tinkliniu.

Pakalbinome kūno kultūros mokytoją Ramunę Šarapienę ir paklausėme, kaip tapti tinklininku. Atsakymas, anot mokytojos, labai paprastas: kviečiu į tinklinio būrelį.

Ne paslaptis, kad tinkliniu susižavima ir rungiantis tarp klasių. Sausio 7 dieną vyko tarpklasinės pirmų klasių mokinių tinklinio varžybos. Pirmokai į aikštelę ėjo nedrąsiai, nes tinklinio varžybose jie dalyvauja pirmą kartą.

Varžybos vyko rato sistema, kiekviena komanda žaidė po trejas varžybas. I vietą iškovojo 1d klasės mokiniai. Sveikiname nugalėtojus! 1c klasė laimėjo II vietą, 1a klasė – III vietą, 1b klasė – IV vietą.

Linkime jauniesiems tinklininkams noro stiprėti tinklinio aikštelėje!

Jaunieji žurnalistai