Kaimynai žaidė tinklinį

Gruodžio 13 dieną mažytė „Versmės“ gimnazijos sporto salė buvo pilnut pilnutėlė tinklininkų ir sirgalių. Vyko tradicinis mišrių komandų tinklinio turnyras.

Dalyvavo 4 komandos iš Kaišiadorių, Trakų, Vievio, Elektrėnų. Komandas sudarė 3 vaikinai ir 3 merginos. Mūsų komanda laimėjo prieš Trakų Vytauto Didžiojo gimnaziją, Vievio gimnaziją. O štai su Kaišiadorių rinktine teko žaisti 3 kėlinius: trečio kėlinio prireikė, kad būtų išsiaiškinta, kas gi stipriausias. Kaišiadoriškiams teko nusileisti, pralaimėjome.

Visos komandos buvo stiprios, kovojančios. Varžybos buvo įdomios, sulaukė žiūrovų ovacijų. I-ąją vietą laimėjo Elektrėnų „Versmės“ gimnazija, II-ąją vietą - Vievio gimnazija, III-ąją vietą - Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija. IV vietoje liko Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos tinklininkai.

Džiaugiamės, kad tinklinis populiarus, kad yra galimybė pažaisti su kaimyninių miestų gimnazijomis. Dėkojame sirgaliams už palaikymą!

 

Kūno kultūros mokytoja Ramunė Šarapienė


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268