Tinklinio turnyras, skirtas Algirdo Brazausko taurei laimėti

Balandžio 24 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo  Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos organizuotame tinklinio turnyre. Jame be mūsų komandos dar rungėsi Vievio gimnazijos ir dvi šeimininkų  komandos.

Turnyro atidarymo ir pertraukėlių metu žaidėjus džiugino puikūs merginų palaikymo grupės šokiai.  Komandos buvo sudarytos iš trijų vaikinų ir trijų merginų. Žaidžiama rato sistema. Mūsų tinklininkai, sužaidę trejas rungtynes, nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, tapo turnyro čempionais ir iškovojo Algirdo Brazausko taurę.

Džiaugiamės Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos sportininkų gražiu žaidimu ir sveikiname Justę Baradulinaitę, Aureliją Černiauskaitę, Urtę Savickaitę, Jonę Palaimaitę, Pijų Matačiūną, Edviną Baraduliną, Dovydą Antanavičių, Deividą Skėberį. Geriausios žaidėjos prizą pelnė Justė Baradulinaitė.

Antroji vieta atiteko šeimininkų I-ajai komandai, trečiąją vietą iškovojo Vievio gimnazijos mokiniai, ketvirtoji atiteko Kaišiadorių II-ajai komandai.

Mokytoja Ramunė Šarapienė ir jaunieji žurnalistai