Tinklinio turnyro prizininkai

Tinklinio turnyras Algirdo Brazausko taurei laimėti  vyko 2016-04-11 Kaišiadoryse. Dalyvavo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos dvi komandos,  Elektrėnų ,,Versmės“ , Vievio, Vilniaus „Šilo“, Žiežmarių gimnazijų komandos. Pogrupyje „Versmės“ komanda užėmė 1-ąją vietą. Sėkmingai klostėsi ir  pusfinalis, mūsiškiai įveikė Kaišiadorių 1-ąją komandą. Finale nugalėjo Vievio gimnazijos tinklininkus.

Nepatyrę nė vieno pralaimėjimo  šaunieji ,,Versmės“ gimnazijos tinklininkai namo parsivežė turnyro taurę ir medalius, kuriais buvo apdovanoti.

Sveikiname tinklinio turnyro prizininkus!!! Didžiuojamės  pergale ir linkime  sportininkams bei jų mokytojai R. Šarapienei sėkmės.