Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje lankėsi Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Netradicinė pamoka buvo ne tik informatyvus susitikimas, bet ir žinių patikrinimas. Mokiniai vardino, kuo 15 metų narystė Europos Sąjungoje yra reikšminga Lietuvai: vienybė įvairovėje, taikos saugojimas, investicijos į ūkio pažangą, rūpinimasis aplinka, gamtosauga, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybės, programa jaunimui „Erasmus+“, konkurencinga rinka, galimybė tobulėti ir kita.

Kadangi gimnazistai yra aktyvūs europiečiai (dalyvauja „Erasmus+“ programoje, yra Mokyklų Europos Parlamento ambasadoriai, daugkartiniai konkurso „Euroscola“, Europos egzamino, Europos debatų nugalėtojai), pokalbis buvo konstruktyvus. Svečias turėjo įdomius pašnekovus, mokiniai – galimybę gauti naujų žinių.

Apibendrindamas pamoką Arnoldas Pranckevičius pakvietė susirinkusius gegužės 9 dieną švęsti Europos dieną - tarptautinę šventę, simbolizuojančią Europos taiką ir vienybę. Svečias priminė, kaip svarbu dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose gegužės 26 dieną.

Svarbu pastebėti - jaunimas ruošiasi dalyvauti rinkimuose, nes jiems rūpi ne tik Lietuvos, bet ir Europos ateitis.

Danutė Liutkevičienė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise