„Europa ir Lietuva joje – mūsų namai“.

Jau antri metai mūsų gimnazija dalyvauja MEPA (mokyklos Europos parlamento narės) projekto veikloje.

Balandžio 8-12 dienomis jaunieji ambasadoriai Donatas, Roberta, Augustina ir Beatričė pravedė pirmų klasių mokiniams integruotas pamokas „Europos parlamentas. Mūsų balsas Europoje“. Dalyvaujantys mokiniai ne tik klausėsi, bet ir patys kėlė klausimus, domėjosi artėjančiais rinkimais į Europos Parlamentą. Vyko diskusija „Kokį poveikį Europos Sąjunga daro mūsų gyvenime?“. Po pravestų pamokų aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Balandžio 15 dieną mūsų gimnazijoje apsilankė Nepriklausomybės akto signatarė, Europos Parlamento narė Laima Andrikienė. Parlamentarė susitiko su mūsų gimnazijos ketvirtokais ir pravedė „Europos pamoką“. Ji gyvai ir atvirai pasidalijo mintimis ir refleksijomis, abejonėmis ir įžvalgomis. Buvo aptartos Europos Sąjungos aktualijos bei šiandienos iššūkiai. Mūsų ketvirtokų žinios buvo puikiai įvertintos - Karoliui ir Deivydui gerbiama Laima Andrikienė įteikė savo knygas su palinkėjimais.

Susitikimo pabaigoje mūsų viešnia Laima Andrikienė padėkojo mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir padovanojo gimnazijai savo knygą „Europos saulėlydis – atšaukiamas“.

Mok. A. Griščenkienė


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268