Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos MEPA projekto dalyvių kvietimu balandžio 20 dieną gimnaziją aplankė diplomatas, politikas, Europos parlamento narys Petras Auštrevičius. Susitikime dalyvavo 2-3 klasių mokiniai.

Gerbiamas svečias papasakojo mums apie Europos Sąjungos šių dienų aktualijas, apie Lietuvos buvimą ES bei perspektyvas. Mokiniai neliko tik pasyviais klausytojais, jie nuolat kėlė klausimus, aktyviai diskutavo apie Europos Sąjungos ir Lietuvos  rinką, eksportą bei importą, emigraciją, vartotojų teises, ekonomiką bei gynybą. Džiugu, kad mūsų jaunimas domisi ir nori ne tik išklausyti, bet taip pat turi savo poziciją šiais klausimais.

Diskusijos pabaigoje svečias aktyviausiems diskusijos dalyviams padovanojo knygų bei suvenyrų. „Versmiečiai“ nuoširdžiais plojimais padėkojo svečiui. Po susitikimo P. Auštrevičius aplankė MEPA projekto informacijos centrą ir parašė linkėjimus MEPA projekto nariams.

MEPA ambasadorė

Aurelija Griščenkienė