Balandžio 12 dieną „Versmės“ gimnazijos MEPA projekto dalyviai pravedė 1-ų klasių mokiniams integruotas ekonomikos pamokas „Euras. Euro istorija. Europos Centrinio Banko veikla ir euro zonos plėtra.“

Jaunieji ambasadoriai papasakojo mokiniams apie euro atsiradimo istoriją, apie banknotų ir monetų dizainą ir simboliką, išskyrė euro įvedimo privalumus ir trūkumus, atskleidė euro svarbą ES bei jo įtaką ir naudą europiečių gyvenimui. Jaunieji ambasadoriai kaip vaizdinę priemonę sukūrė ir pademonstravo interaktyvų euro zonos žemėlapį, kuriame yra pavaizduoti euro keliai po euro zonos šalis ir kaip tampriai yra šios šalys tarpusavy susijusios.

Pamokos pabaigoje mokiniai kėlė klausimus, aktyviai diskutavo, pateikė naujų pasiūlymų projektui.

Apibendrinant pamoką mokiniai išreiškė norą, kad būtų pravesta daugiau tokių informatyvių pamokų apie ES, nes tai plečia jų akiratį bei formuoja juos kaip Europos piliečius.

Mokiniai savo plojimais padėkojo jauniesiems ambasadoriams Kamilei Smilgevičiūtei, Justinai Vasilevskajai, Skaidrei Tubiūtei, Nemirai Visockaitei bei Matui Žilioniui.

MEPA projekto vyresnioji ambasadorė Aurelija Griščenkienė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise