Susitikimas su Vygaudu Ušacku

„Versmės“ gimnazijos mokiniai sulaukė garbingo svečio – Kauno technologijų universiteto Europos instituto direktoriaus Vygaudo Ušacko. Tai žinomas Lietuvoje diplomatas, atstovavęs Europos Sąjungai Rusijoje, „Misija-Sibiras“ projekto iniciatorius. Jis pasidalino su mokiniais asmenine savo gyvenimo patirtimi ir ragino mokinius „būti alkaniems žinių, veiklos“.

Gerbiamas Vygaudas Ušackas susitiko su MEPA (Mokyklos Europos Parlamento Ambasadorės) projekto nariais, nuoširdžiai domėjosi jų veikla ir paliko palinkėjimą.

„Mieli „Versmės“ gimnazijos mokiniai ir mokytojai, drąsiau kurkime ateitį ant tikrų vertybinių ir istorinio teisingumo pamatų. Išlaikykime alkį pažangai, progresui“.

Vygaudas Ušackas,

2018 kovo 13 d..

Susitikimo metu buvo pasidalinta nuomonėmis apie šalies jaunimo politiką, apie mūsų visų atsakomybę už savo darbus. Svečias paliko labai šilto, malonaus, intelektualaus žmogaus įspūdį.

O MEPA projekto dalyviai su „tikru alkiu“ pasiruošę priimti naujus iššūkius, pažinti istoriją ir skleisti žinias tarp savo klasės draugų.

MEPA projekto dalyvė mokytoja

Teresė Einorienė


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268