Bibliotekos darbas karantino sąlygomis

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos biblioteka ir skaitykla karantino metu fizinių lankytojų neaptarnauja. Bendraukime ir bendradarbiaukime nuotoliniu būdu!

Skambinkite nuo 8:00 iki 16:00 telefonu : 860536725

Aktualiausiais klausimais – atsakymais pasidalinsime su Jumis!

PAKLAUSĖ – ATSAKĖME!

1. Kaip perskaityti grožinės literatūros knygas, jei biblioteka ir skaitykla uždaryta?

Naudokitės skaitmeninėmis, garso knygomis. Siūlome mokiniams aktualias nuorodas:

1. Kaip pasiimti knygas, kurių šiuo metu negalima rasti internete, kai skaitykla ir biblioteka uždaryta?
  • Jeigu tikrai neradote knygos internetinėje erdvėje, prašau, kreiptis nurodytu el. paštu su nurodytomis knygomis ir jų kiekiu, kurių jums reikia.
  • Gavusi paklausimą, aš, bibliotekos darbuotoja, knygas sudėsiu į dėžę ir paliksiu prie budėtojos. O jūs atvyksite jas pasiimti susitarus asmeniškai.
  • Jūs, susitarę su manimi dėl knygų pasiėmimo laiko, ateisite po vieną pasiimti!
  • Saugokimės ir saugokime kitus!

1. Kokių saugos priemonių laikytis atvykstant pasiimti knygos?
  • Ateiti po vieną!
  • Dėvėti apsauginę kaukę, kuri dengia nosį ir burną.
  • Dėvėti pirštines.
  • Laikytis saugaus atstumo (2 metrai).