2016/2017 lyderių pasiekimai

Lyderiai 2016/2017

IT konkurso „Bebras“ rezultatai

Jau paskelbti IT konkurso „Bebras“ rezultatai. Elektrėnų savivaldybėje savo jėgas išbandė 167 mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo 16 mokinių. Skelbiame prizines vietas savivaldybėje užėmusių mokinių sąrašą.

Eil.
Nr.
Vardas Pavardė Klasė Vieta
1. Aurimas Petronis 1 1
2. Karolis Živulskas 2 1
3. Renatas Kedikas 2 3
4. Joana Izabela Šyškaitė 3 1
5. Armandas Barkauskas 3 3
6. Povilas Zaremba 4 1
7. Nerijus Kaminskas 4 2
8. Andrius Bagaliūnas 4 3

Sveikiname prizininkus!

Gimnazistai dalyvauja Protų kovose

Mūsų gimnazijoje spalio 13 dieną vyko Lietuvos gimnazijų lygos Protų kovos, kuriose dalyvavo 5 gimnazistų komandos. Anot istorijos mokytojos Vilmos Narkauskienės, klausimai buvo labai įdomūs, aktualūs. Juos galima panaudoti ir įvairių dalykų pamokose.

Džiaugiamės, kad mokiniai aktyvūs Lietuvos gimnazijų lygos Protų kovose. Linkime sėkmės respublikiniuose turuose!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė

Edukacinė išvyka į Valstybės pažinimo centrą- dovana „Versmės“ gimnazijos pirmūnams ir olimpiadų nugalėtojams

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija mokslo metų pradžioje turi gražią tradiciją- pasveikina ir apdovanoja edukacine kelione čia besimokančius pirmūnus bei respublikinių olimpiadų nugalėtojus.
Šiais metais rugsėjo 2 dieną geriausiems „Versmės“ gimnazijos moksleiviams buvo padovanota edukacinė kelionė į Valstybės pažinimo centrą Vilniuje.

Skaityti daugiau: Edukacinė išvyka į Valstybės pažinimo centrą- dovana „Versmės“ gimnazijos pirmūnams ir olimpiadų...