Rimtas pasitarimas

Gimnazijoje populiarėja stalo tenisas, todėl kyla noras varžytis ne tik su bendramoksliais, bet ir knieti išmėginti jėgas  kovojant su nepažįstamais stipresniais varžovais. Vasario 11 dieną „Versmės“ gimnazijoje vyko Elektrėnų savivaldybės bendruomenės stalo teniso turnyras, skirtas Vasario 16-ajai paminėti.

Turnyro organizatorius Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Kęstas Karsokas. Džiugu, kad norinčių išmėginti savo jėgas susirinko didelis būrys, net 21 stalo tenisininkas: 16 (vyrų grupė) ir 5 (moterų grupė).   Sveikiname viešnias, kurios laimėjo visas prizines vietas. Mokiniams labai patiko, nes gavo progą varžytis su rimtais stalo tenisininkais. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, geriausius mokinius gimnazija apdovanojo daiktiniais prizais.

Tenisoturnkovos
Stalo teniso turnyras