Gimnazijoje skelbimai kvietė ir ragino: „Pasitikime vasarą sportuodami“,  „Būkime sveiki ir stiprūs“. Tai sporto šventės organizatorių –gimnazijos direktoriaus E. Kontrimo, kūno kultūros mokytojų  Ramunės Šarapienės ir Kęsto Karsoko iniciatyva jau antrą kartą gimnazija gražiai baigia mokslo metus.

Birželio 4 d. rytą gimnazijos stadione skambėjo muzika, visam mikrorajonui pranešdama, kad vyks šventė.  Renginys prasidėjo merginų grupės (vadovė R. Butkienė) šokiu. Į sceną buvo pakviesti nusipelnę sportininkai, kurie dalyvavo beveik visus mokslo metus gimnazijoje vykusiuose krepšinio ir stalo teniso čempionatuose ir užėmė prizines vietas.

Trečiojo „Versmės“ gimnazijos krepšinio čempionato  laimėtojai:

•  4d klasė – 1 vieta,
  •  2b klasė – 2 vieta,
  •  4e klasė – 3 vieta.

Ketvirtojo stalo teniso čempionato prizininkai:

•  M. Medekša (3d) – 1 vieta,
  • P. Kumeliauskas (4e) – 2 vieta,
  •  M. Ščiuka (4a) – 3 vieta.

Visus sportininkus pasveikino gimnazijos direktorius, linkėjo pergalių ir gerų rezultatų.

Šių metų sporto šventė prasidėjo bėgimo rungtimi (1 km.). Greičiausi buvo šie  vaikinai:

• B. Stočkūnas (3d) - 1 vieta,
  • D. Marcinkevičius (4d) - 2 vieta,
  • B. Bulauka (2e) - 3 vieta,

Greičiausiai distanciją nubėgo šios merginos:

• G. Kliokytė (2c -  1 vieta,
  • J. Palaimaitė ( 2c) -  2 vieta.

Pasibaigus bėgimui, stadionas virte virė. Visa teritorija  buvo suskirstyta į sekorius, o kiekviename iš jų vyko vis kitos varžybos, rungtyniavo tinklininkai,  futbolininkai, krepšininkai, smiginio žaidėjai.

Išaiškėjo, kad geriausiai tinklinį gimnazijoje žaidžia šios komandos:

•  „Bum“ (J. Palaimaitė, R. Galakvoščiūtė, L. Uždavinys, P. Matačiūnas) – 1 vieta,
  • „Barada“ (J. Baradulinaitė, E. Baradulinas, A. Černiauskaitė, E. Visockas) – 2 vieta,
  •  „Du kvadratu“ – 3 vieta.

Futbolą žaidė penkios  komandos, kuriose buvo po keturis žaidėjus. Geriausiai sekėsi šioms komandoms:

•  „Orakulas“ (Ž. Grincevičius, I. Zinkevičius, R. Andeikėnas, D. Marcinkevičius) – 1 vieta,
  •  „Cepelinai“ – 2 vieta,
  •  „Kurmis ir draugai“ – 3 vieta.

Krepšinio aikštelėje buvo mėtomos baudos. Taikliausios rankos prizą iškovojo šie sportininkai:

• N. Kaminskas (2c)  - 1 vieta,
  • D. Antanavičius (2a) - 2 vieta,
  • E. Visockas (4d) - 3 vieta.

Dėl geriausio smiginio žaidėjo titulo varžėsi ir merginos, ir vaikinai. Geriausiais žaidėjais pripažinti šie gimnazistai:

• G. Kliokytė   (2c) - 1 vieta,
  • A. Moškaitė   (2d) – 2 vieta,
  • R. Kanapkaitė (2c) - 3 vieta.
  • D. Antanavičius (2a) - 1 vieta,
  • P. Kumeliauskas (4e)  - 2 vieta,
  • J. Petrovskis (1d)          3 vieta.

Šventę vainikavo virvės traukimas, dalyvavo keturios komandos, o stipriausios buvo šios:

• „Rinktinė“ - 1 vieta,
  • „Kurmis“ - 2 vieta,
  • „Tinklininkai“ -  3 vieta.

Baigiantis sporto šventei, buvo apdovanoti nugalėtojai. Jiems įteikti Padėkos raštai ir medaliai.

Šventės organizatoriai dėkoja visiems, dalyvavusiems varžybose, ir pagalbininkams: sekretorėms N. Kelpšaitei, A. Vaišnytei, didžėjams M. Narkauskui, J. Sabaliauskui.

Jaunieji žurnalistai