Kai trūksta šilumos ir spalvų, reikia patiems pasaulį nuspalvinti ir gyventi linksmiau bei šviesiau. Taip nutarė „Versmės“ gimnazijos mokinių taryba ir pakvietė visus  gimnazistus lapkričio 25-29 dienomis niūrų rudenį papuošti spalvinga apranga.

Šiemet spalvų savaitės tema buvo „Mikė Pūkuotukas ir draugai“.  Kūrybiškiausių laukė puikūs prizai! Į šią akciją įsitraukė ne tik mokiniai, bet mokytojai. Vertinimo komisijai teko paplušėti, kol atrinko pačius ryškiausius, spalvingiausius ir gražiausius. Nugalėtojais tapo:

• Agota Buginytė  3b kl.
  • Miglė Stankevičiūtė  3c kl.
  • Povilas Skučas  3c kl.
  • Monika Rimkutė  1d kl.
  • Sigita Sabonytė  1b kl.
  • Mokytoja Galina Jorudienė
  • Mokytoja Loreta Stadolnikienė

Nugalėtojai buvo apdovanoti  rėmėjų „Paragauk pats“,  Elektrėnų sporto centro  prizais ir Elzės Baranauskaitės keptais keksiukais.

Aurelija Griščenkienė