Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2019/Spalvu_sav_19 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Spalvų savaitė „Versmėje“

Kai trūksta šilumos ir spalvų, reikia patiems pasaulį nuspalvinti ir gyventi linksmiau bei šviesiau. Taip nutarė „Versmės“ gimnazijos mokinių taryba ir pakvietė visus  gimnazistus lapkričio 25-29 dienomis niūrų rudenį papuošti spalvinga apranga.

{gallery}/2019/Spalvu_sav_19{/gallery}

Šiemet spalvų savaitės tema buvo „Mikė Pūkuotukas ir draugai“.  Kūrybiškiausių laukė puikūs prizai! Į šią akciją įsitraukė ne tik mokiniai, bet mokytojai. Vertinimo komisijai teko paplušėti, kol atrinko pačius ryškiausius, spalvingiausius ir gražiausius. Nugalėtojais tapo:

• Agota Buginytė  3b kl.
  • Miglė Stankevičiūtė  3c kl.
  • Povilas Skučas  3c kl.
  • Monika Rimkutė  1d kl.
  • Sigita Sabonytė  1b kl.
  • Mokytoja Galina Jorudienė
  • Mokytoja Loreta Stadolnikienė

Nugalėtojai buvo apdovanoti  rėmėjų „Paragauk pats“,  Elektrėnų sporto centro  prizais ir Elzės Baranauskaitės keptais keksiukais.

Aurelija Griščenkienė