Jei už lango pusę metų lyja – ne bėda! Jei kartas nuo karto aplanko bloga nuotaika, siūlome receptą, kaip ir niūriausią dieną būti energingam!

Mūsų gimnazijoje atgimė graži tradicija – „Spalvų savaitė“. Šį kartą „Spalvų savaitė“  – viena iš projekto „10x10“ dalių („10x10“ – gimnazistų dovana šimtametei Lietuvai). Tad trys dienos buvo skirtos valstybinės vėliavos spalvoms – raudonai, žaliai, geltonai, ketvirta diena – trim lietuviškiausioms spalvoms, penkta diena – pasiplojimams, apdovanojimams ir skaniems pyragams. Pertraukų metu skambėjo linksma muzika, visi noriai šoko, vyko viktorinos, buvo organizuojami žaidimai.

Akivaizdu, kad šventė pavyko: nepakartojamai žalios buvo valgyklos darbuotojos, labai raudonos buvo mokytojos, išskirtiniai buvo 1a klasė, 1b klasė. Aktyviausia spalvų savaitės dalyvė – 3e klasės mokinė Viltė Liutkevičiūtė. Visą savaitę Viltė stebino ir džiugino visus savo išradingumu bei linksmumu. Originalumu neatsiliko ir Viltės mama Danutė.  Į „Spalvų savaitės“ renginius energingai įsitraukė Narkauskų šeimyna – Vilma, Morta ir Martynas!

Taigi geros nuotaikos receptas labai paprastas: įsižiūrėkite ir pamatysite, kad esame nuostabiai geltoni, žali ir raudoni! Sveikiname Lietuvą!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Griščenkienė