XXXV laidos šimtadienis

Nors ir siaučia koronos virusas, vis dėlto gimnazijos abiturientai nekantriai laukė savo 100-dienio šventės -  kelionės į magiškąjį  pasaulį. Traukinys turėjo išvažiuoti vasario 26 dieną, 18.45, stotelė - namai.

Tačiau traukiniams  būdinga  vėluoti,  vėlavo ir mūsiškis. Pasirengimas išvykai truko: filmavimas - 55h / 5 dienas , montažas – 260 val. /10 parų.

Pagaliau išmušė traukinio atvykimo valanda. Nuvykome į magijos pasaulį, kurį valdo magijos ministerija su Vodemortu priešakyje. Ir čia paaiškėja, kad Voldemorto pavedimu bus atšaukti stojamieji egzaminai į magiškąjį pasirinkimų pasaulį. Tačiau gimnazijos lyderiai supranta, kaip reikia atšaukti šį Voldemorto užkalbėjimą: išsigelbėjimas – surasti 7 horokrusus, užburtus daiktus, kurie trukdo dvyliktokams pasirengti egzaminams.  Visa kelionė baigėsi sėkmingai.  Juodosios magijos burtai panaikinti¡ likus iki egzaminų šimtui dienų...

Mokykla ruošia mokinius  gyvenimui. XXXV gimnazistų laidos šimtadienis įrodė, kad mokiniai gyvenimui pasiruošę. Jie kūrybingi, iniciatyvūs, išradingi, verslūs, komunikabilūs, atsakingi, sumanūs. Pačios didžiausio sėkmės jums, mieli abiturientai, ieškant savo gyvenimo paslapties!

Organizatoriai