Šiais metais mūsų gimnazijos abiturientai jau pradėjo skaičiuoti paskutinį šimtą dienų iki brandos egzaminų. Vasario 26-ąją dieną šventės organizatoriai vienuoliktokai kvietė abiturientus ir visą gimnazijos bendruomenę švęsti Šimtadienį mokykloje ir keliauti į Marsą.

Ankstų rytą dvyliktokus ir mokytojus sveikino visa erdvėlaivio komanda – astronautai, kurie vėliau vedė abiturientams instruktažą apie skrydį, dalino šaržus, šoko ir linksminosi nuostabiai išpuoštoje mokykloje. Dienos programa toli gražu neprilygo vakaro. Pavakarę į mokyklą – erdvėlaivį- pradėjo rinktis pasipuošę ir šventiškai nusiteikę dvyliktokai, jų artimieji ir mokytojai. Pro nusileidimo kapsulę visi šventės dalyviai pateko į aktų salę, tam vakarui pavirtusia Marsu, ir nekantriai laukė 11-okų paruošto pasirodymo. Salėje užgeso šviesos, minią užliejo jaudulys. Prasidėjo vadinimas. Dvyliktokai susitiko su marsiečiais, prisiminė visų dvylikos metų mokykloje svarbiausias akimirkas, susitiko su būriu mokslininkų ir patys užlipo į sceną. Abiturientai, padėkojo mokytojams už j darbą jiems įteikė šaržus ir užbaigė renginį.

Linkime abiturientams, kad paskutinės šimtą dienų mokykloje būtų prasmingos, kad šalia esantys pasitikėtų Jumis!

Rimantė Jagelavičiūtė,

„Versmės“jaunoji žurnalistė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise