Akių mankšta spalio mėnesį

Po ilgo darbo kompiuteriu, skaitymo, neretai jaučiame akių nuovargį. Maždaug kas valandą rekomenduojama leisti akims pailsėti ir atlikti paprastą akių mankštą.

Spalio mėnesį, kiekvieną trečiadienį, per ilgąją pertrauką, buvo kviečiama „Versmės“ gimnazijos bendruomenė bibliotekos fojė kartu daryti akių mankštą. Mankštas organizavo VSPS K. Čarienė ir bibliotekininkės A. Gaučienė ir M. Kuzmenkovienė. Nuolatiniai mankštos dalyviai buvo apdovanoti.

Labai džiaugiamės mokiniais, kiekvieną trečiadienį dalyvavusiais akių mankštose.

Bibliotekininkė Aušra G.