Viktorina „Lietuvos Valstybės atkūrimui – 100“

Kiekvienas turi žinoti savo tautos praeitį, domėtis savo Tėvynės istorija.

Š.m. vasario 12 d. gimnazijos bibliotekoje vyko viktorina 2 kl. mokiniams „Lietuvos Valstybės atkūrimui – 100“. Istorijos mokytoja D. Baltrūnienė ir bibliotekininkė A. Dimšaitė pasirūpino viktorinos užduotimis apie tarpukario Lietuvą. Antrokai galėjo pasitikrinti savo istorijos žinias ir prisiminti Lietuvos istorijos įvykius bei asmenybes.

Komandos turėjo žodžiu ir raštu atsakinėti į įvairius klausimus ir atlikti komandines užduotis. Užduodami klausimus, jie turėjo spėti, kas yra dėžutėje. Sunkiai buvo atskleista paslaptis – tai originalus atvirukas, proginė moneta, tarpukario pinigas (litas) ir pašto ženklas.

Geriausiai sekėsi 2e kl. komandai – jie laimėjo I-ąją vietą. II vietą iškovojo 2b klasės komanda, III –oji vieta atiteko 2d klasei, IV – oji vieta - 2a klasei. Visos komandos buvo apdovanotos.

Džiaugiamės puikiomis mokinių žiniomis ir linkime toliau domėtis Tėvynės istorija.

Buvo pakankamai įdomu, nes mokytojai, kurie vedė viktoriną labai įdomiai pateikė klausimus ir informaciją.

Margarita Krylinskaja 2a klasė

Buvo labai įdomu, išmokau naujų datų, praleidau gerai laiką. Buvo smagu, įdomu dalyvauti renginyje.

Rokas Nedveckas 2a klasė

Smagu labai pasivaržyti tarp klasių, reikėtų dažniau tokių viktorinų.

Haroldas Norvaišas 2b klasė

Labai smagu pasivaržyti ir sužinoti daug ką naujo.

Elinga Markevičiūtė, Sabina Bartušytė, Aysel Bayramova,

Rūta Levansevičiūtė, Simona Petrauskaitė 2e klasė

Viktorina man labai patiko, labiausiai, kai reikėjo apskaičiuoti kiek laiko praėjo nuo tam tikrų įvykių. Manau, tokių viktorinų reiktų daugiau.

Roberta Kuneikytė 2d klasė

Bibliotekininkė Aušra Dimšaitė