Projekto dalyviai – 2 klasių mokiniai

Jau antrus metus gimnazijoje vykdomas projektas „Išsaugota tiesa“. Projekto dalyviai – 2 klasių mokiniai. Jie pilietiškumo pagrindų ir lietuvių kalbos integruotų pamokų metu diskutavo apie Vasario 16-osios, Sausio 13-osios, Kovo 11-osios reikšmę valstybės ir kiekvieno lietuvio gyvenime.

Kviečiame susipažinti su 2a klasės (mokyt.L.Ručinskienė), 2b klasės (mokytoja V.Dobrovolskienė), 2c klasės (mokytoja A.Liutkevičienė), 2d klasės (mokytoja R.Černiauskienė), 2e klasė (mokytoja L.Stadolnikienė) kūrybiniais darbais Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bibliotekoje!

Danutė Liutkevičienė