2016 metais buvau išrinktas Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos prezidentu. Kandidatuodamas į šias pareigas laikiau visa tai didžiuliu iššūkiu. Ši patirtis užaugino mane kaip asmenybę, teko susitikti su įvairiomis baimėmis akis į akį. Atsakomybė jaunam žmogui gali sukelti stresą.

Vadovauti komandai yra labai sunki užduotis, o dar sunkiau yra išgirsti moksleivių balsą. Lengva nebuvo! Bet išlietas prakaitas, praleisti vakarai vardan vieno tikslo - geresnio moksleivių rytojaus – neįkainojama.  Džiaugiuosi turėjęs tokią galimybę, nes įgytos patirtys būnant Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos prezidentu sudarė sąlygas tolesniam tobulėjimui.

Mano nuomone, svarbiausia yra suprasti, kodėl visa tai darai. Kai supranti tikslą, susikuri viziją ir tikslingai dirbi.

Justinas Prekeris, 2019 metų abiturientas

Mokinių prezidento atsakomybę teko patirti ir man. Šios pareigos atima daug laiko bei pastangų, tačiau tai yra viena iš bendrųjų kompetencijų, ką suteikia mokykla kartu su išsilavinimu. Atsakomybės jausmas, organizuotumas, punktualumas, bendravimas ir daugybė kitų dalykų, kuriuos įmanoma išmokti tik praktiškai, o ne iš vadovėlių. Esu tikras, kad Mokinių prezidento patirtis man bus naudinga ir tada, kai baigsiu mokyklą. Džiaugiuosi galėjęs visa tai patirti.

Labai džiaugiuosi, kad mokiniai išrinko Karolį Žilinską savo atstovu ir juo pasitiki. Per savo trumpą kadenciją neįgyvendinau visų tikslų, tačiau labai tikiu, jog su Karolis su nauja mokinių tarybos komanda juos įgyvendins ir pridės savo šviežių minčių. Turbūt pagrindinis uždavinys, kurio man nepavyko įgyvendinti, tai mokyklos, kaip labai stiprios bendruomenės, kūrimas. Matau, jog einama teisinga linkme: mokiniai jau nežiūri amžiaus skirtumo, stovėdami eilėje pajuokauja, užkalbina ir kitose erdvėse, neišskiria - draugas ar ne draugas. Džiaugiuosi tai matydamas ir tikiu, jog naujajam Mokinių prezidentui kartu su komanda pavyks burti bendruomenę, stiprinti ją  ir pasiekti dar daugiau gražių dalykų!

Haroldas Norvaišas, 4b klasės mokinys

„Priimu gyvenimo iššūkius, kad nereiktų gailėtis dėl neišnaudotų galimybių“ (Karolis Žilinskas)

Šeima.

Patikimiausi draugai – tėtis, mama, brolis. Mano šeima labai darni: kartu mėgstame leisti laisvalaikį, ypač keliauti.

Pamokos.

Svarbiausias pamokymas - mamos patarimas: „Priimk gyvenimo iššūkius, kad netektų vėliau gailėtis neišnaudotų galimybių“.

Mokykla.

Mano klasė – darni komanda. Pradinėje mokykloje susimušė du klasės draugai. Mes patys, nieko nelaukdami, vieną atitraukėme į vieną pusę, o kitą - į kitą pusę. Pyktį sustabdėme.

Draugiškus santykius jaučiu ir gimnazijoje: esame ne vieniši individai, o stipri bendruomenė. Mokausi gimnazijoje, kurios stiprybė - mokytojų ir mokinių bendravimas. Mes bendraujame lyg būtume draugai. Ne kartą yra buvę, kai su mokytojais prie arbatos puodelio pasikalbėjome bei diskutavome mums aktualiomis temomis.

Lyderis.

Dalyvavimas „Eurodebatuose“ bei klasės auklėtojos Aurelijos Girščenkienės padrąsinimas paskatino mane kandidatuoti į gimnazijos mokinių prezidentus. Be to, norėjau išsakyti savo nuomonę, baigti buvusio mokinių prezidento Haroldo Norvaišo pradėtus darbus, atstovauti gimnazijai.

Esu naujai išrinktas gimnazijos mokinių prezidentas. Susipažinau su esama mokinių taryba, planuojame ateitį drauge ir atsakingai. Priešrinkiminiai pažadai aptariami su komanda ir kuriami planai, kaip juos įgyvendinti. Tapus gimnazijos mokinių prezidentu, padaugėjo iššūkių ir veiklų.

Nepriklausau konkrečiai organizacijai, judėjimui ar sambūriui, tiesiog mėgstu bendrauti ir bendradarbiauti. Šiais metais buvau nominuotas „Antilopuose“ kaip jaunimo lyderis.

Sportas.

Profesionalus sportas manęs nedomina. Laisvalaikio pomėgis – tinklinis. Tinklinį žaidžiu dar tik porą metų. Vaikystėje mėgau pasimušinėti kamuoliu, tad tikriausiai ir pritraukė šis sportas.

Kelionės.

Svarbiausia pažinti savo šalį. Visi važiuoja į užsienį, o savo šalies greičiausiai nėra pažinę. Lietuvoje pačios gražiausios kalvos ir lygumos. Man gražiausios šios vietovės: Kernavės piliakalniai, Šatrijos piliakalnis, Merkinės piliakalnis.

Ateitis.

Svajonių profesija – verslo vadyba.

Optimizmas.

Iš prigimties esu optimistas. Manau, kad žmogus pajėgus įgyvendinti, atrodytų, net neįmanomus planus. Kai perdėtas optimizmas ima kelti įtampą, nusiraminimą randu muzikoje.

Naujai išrinktas Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokinių prezidentas Karolis Žilinskas