2016-2017 m.m. II pusmetyje gimnazijoje vyko projektas „Augu pats – auginu kitą“. Projektą organizavo ir vykdė Viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“, finansavo Lietuvos kultūros taryba kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Viešąja įstaiga „Menų ir mokymo namai“.

Kviečiame gimnazijos bendruomenę – mokinius, mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus), mokytojus – susipažinti su projekto „Gerosios patirties“ ir „Rezultatų analizės“  rekomendacijomis (mokytojų kambaryje, II a. fojė, gimnazijos svetainėje). Juk taip svarbu išsiaiškinti, kur esame, kad galėtume augti!

pdf45TYRIMO IR VEIKLŲ REZULTATŲ APIBENDRINIMAS, GEROJI PATIRTIS, 2017

pdf45APIBENDRINIMAS, TYRIMO DUOMENŲ ANALIZĖ, REKOMENDACIJOS, Elektrėnų „Versmės“ gimnazija, 2017

Dėkoju projekto organizatoriams ir rėmėjams (Viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“, Lietuvos kultūros taryba kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“), lyderiams (1d klasė), mokytojai M.Kuzmenkovienei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė