Visoje Europoje minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – skatinti vaikus ir jaunuolius saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bei mobiliaisiais įrenginiais. Dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“

Vasario 6-10 d. gimnazijoje buvo minima saugesnio interneto savaitė: paruošti informaciniai lankstinukai „Kaip išlikti saugiems pokalbių svetainėse“, „Išmaniųjų įrenginių galimybės ir grėsmės“, „Kaip saugiai elgtis internete“, pertraukų metu buvo rodomi pamokantys filmai. Mokiniai pasitikrino savo žinias spręsdami testus „Saugus internetas“. Šiuolaikinių menų mokytoja M. Kuzmenkovienė kartu su bibliotekininke A. Dimšaite dalyvavo saugesnio interneto dienos konkurse mokyklų bibliotekininkams „Papuošk bibliotekos duris“. 2b klasės mokiniai paruošė dekoraciją iš siūlų  „Voratinklis“, kuri simbolizuoja vartotojus, patekusius į interneto pinkles, ir papuošė bibliotekos duris, 1d klasės mokiniai nupiešė ir parašė draugiško interneto taisykles ir jas pakabino ant skaityklos durų. Durų papuošimai buvo nufotografuoti bei išsiųsti į asociacijos „Langas į ateitį“ ir bendrovės „Microsoft Lietuva“ konkursą.

Bibliotekininke A. Dimšaite