Gamtos mokslai kitaip

Lapkričio 18-20 dienomis gimnazistai biologijos, fizikos, chemijos mokėsi kitaip. Pamokas vedė Vilniaus universiteto studentai - Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacijos atstovai.

Studentai kartu su pirmų klasių mokiniais atliko daug ir įvairių eksperimentų: chromatografija ir DNR išskyrimas, šviečianti moneta, jonų liepsnų spalvos, smurfas, dramblio pasta, termitas, žaibai mėgintuvėlyje,  skysčių paviršiaus įtempimas, slėgių skirtumai, lazeris, skystas azotas ir kiti. Šeštadienį  gimnazijoje šurmuliavo būsimi mokslininkai: vyko studentų paskaitos gamtos mokslais besidomintiems gimnazistams.

Studentai džiaugėsi susipažinę su aktyviais, mėgstančiais eksperimentuoti gimnazistais. Gimnazistai tikisi, kad ir kitais metais studentai atvyks į gimnaziją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Danutė Liutkevičienė