Lapkričio 13 dieną (penktadienį) „Versmės“ gimnazijoje buvo vykdomas trumpalaikis projektas „Gamtos mokslai įdomiau“. Šio projekto iniciatoriai - aukštųjų mokyklų studentai, priklausantys Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacijai. Šios asociacijos nariai, pasivadinę Oranžiniai LGMOA, prisideda organizuojant respublikines olimpiadas, ir jų rūpestis- moksleivių, olimpiadų dalyvių, laisvalaikis.

Gamtos mokslų pamokėlėje mokiniai sužinojo įdomių dalykų apie kraują, kai kuriems net buvo nustatyta kraujo grupė. Chemijos pamokoje mokiniai pamatė, kaip įdomiai medžiagos gali reaguoti viena su kita, fizikos pamokoje irgi buvo atliekami bandymai, sukeliantys fizikinius reiškinius.

Kai pamoka pasibaigė, visi mokiniai išėjo į lauką, kur buvo atliekamas bandymas - ugnikalnio išsiveržimas.

Nors renginys vyko penktadienį ir dar 13- tą mėnesio dieną , tai nesutrukdė, ir viskas klostėsi labai sklandžiai ir įdomiai.

Kamilė Varškevičiūtė (1a).  Nuotraukos Kamilos Pivoraitės (1a), gimnazijos jaunieji žurnalistai