Filtrai

Darbo pasiūlymas galioja iki  2015-06-25.

Siūlomas kontaktinių valandų sk.: ne mažiau 23 val. per savaitę.

Darbuotojas reikalingas nuo 2015-09-01 iki 2016-06-15.

Reikalavimai: aukštasis universitetinis išsilavinimas, kvalifikacinė kategorija.

CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paštu (Elektrėnų „Versmės“ gimnazija, Saulės g.30).

Atrinkti pretendentai bus kviečiami pokalbiui.

Įsidarbinimo klausimu kreiptis į direktorių tel.(8 528) 39 616.

Yra metuose tokia diena, kai kasdien matomi žmonės staiga ima ir pasikeičia, nes tu juos pamatai kitoje šviesoje. Tai paskutinis skambutis naujai nušviečia mūsų mintis ir jausmus. Šįmet, gegužės 28 d., „Versmės“ gimnazijoje paskutinis skambutis nuaidėjo 113-ai abiturientų. „Tą dieną tarsi iš naujo pažvelgiau į savo mokinius. Iki šiol buvę vaikai pasirodė esą suaugę žmonės. Ir ne vaikinų kostiumai, ir ne merginų puošnios suknelės čia kaltos. Iš tiesų jie suaugo, nors dar saugojome, globojome kaip mažiukus. Dabar ir mes, mokytojai, ir patys mokiniai, manau, visi supratome, kad atėjo laikas pro plačiai atvertas duris išeiti į platųjį pasaulį“, - sakė mokytoja Janina Nikoliukienė. Gimnazijos aktų salėje susirinkusius abiturientus, klasių vadoves (Reginą Butkienę, Rasą Černiauskienę, Aureliją Griščenkienę, Janiną Nikoliukienę, Loretą Stadolnikienę) ir visus, atėjusius į šventę, sveikino gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas ir garbingi svečiai - Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas, atsinešęs saldžią dovaną, švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė. Savo draugus abiturientus unikalia daina sveikino trečiokai. Scenoje pasirodė ir grupė abiturientų, kurie dainavo: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gera“. Vieniems tas išėjimas - tai išsvajota laisvė, kitiems – sunkus išbandymas, tretiems – liūdesys ir nežinomybė. Nuoširdžiai nuskambėjo abiturientės kalba, kurią ji užbaigė žodžiais, skirtais mokytojams: „Mes mylime, Jus brangieji“. Abiturientai į sceną kvietė trečiokų atstovus atsiimti palikimo, į kurį sudėta visa mokyklino gyvenimo patirtis. Ir gėlės mokytojams.

Kaip ten bebūtų, bet birželio pirmą dieną abiturientai laikys lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą. Džiugią paskutinio skambučio nuotaiką retkarčiais perveria nerimas dėl artėjančių egzaminų. Visa gimnazija džiaugiasi dideliu abiturientų būriu ir linki sėkmės laikant abitūros egzaminus.

„Versmės“ gimnazijos jaunieji žurnalistai,
nuotraukos Džiuginto Telinskio

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise