Filtrai

Adventas- susikaupimo, šilumos bei rimties metas. Penktadienio (2014-12-19) vakarą už lango nekvepėjo Kalėdom, nes lijo lietus, buvo vėjuota, tačiau Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazijoje sklido jaukumas, o žmonių, atėjusių į Dainuojamosios poezijos labdaros koncertą, širdis šildė gimnazistų pasirodymai.

Tą vakarą gimnazijos valgykloje, virtusioje nedidele koncerto sale, skambėjo Vytauto Kernagio ir Domanto Razausko dainos, kurias atliko 9-12 klasių mokiniai. Koncertavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.

Gruodžio 19 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje tvyrojo šventinė nuotaika. Nuo pat ankstaus ryto snieguolėmis persirengusios mokinių tarybos merginos ir gimnazijos direktorius prie durų sutiko įeinančiuosius ir sveikino su artėjančiomis šventėmis. Šiandien gimnazijoje vyksta jau tradicija tampantis labdaros renginys „Kalėdinė alėja“.

Ruduo- niūrus ir pilkas metų laikas, kai žmonių veiduose mažiau šypsenų, o pakili nuotaika vis rečiau aplanko. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bendruomenė nepasiduoda niūriai nuotaikai ir savo kasdienybę stengiasi nuspalvinti kuo įvairiau.

 

Lapkričio paskutinė savaitė (24-28) Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje- spalvų savaitė! Renginiui ruoštasi iš anksto: likus kelioms dienoms iki spalvų savaitės per pertraukas mokyklos fojė skambėjo muzika, o plakatai ragino gimnazistus dalyvauti šioje smagioje akcijoje, nepatingėti ir paieškoti savo spintose spalvotų drabužių.

Savaitė prasidėjo mėlyna spalva, o paskui atėjo geltonas antradienis, žalias trečiadienis, nors sniego nebuvo, išaušo baltas ketvirtadienis ir savaitę vainikavo raudonas penktadienis. Per pertraukas mokyklos fojė buvo rodomi vaizdo įrašai, susiję su kiekvienos dienos spalva, o moksleivių nuotaiką skaidrino skambanti muzika. Visas 5 dienas į klases užsukdavo fotografai, kurie įamžindavo dienos spalvomis apsirengusius mokinius ir mokytojus.

Visą spalvų savaitę užbaigė apdovanojimai. Šių metų nugalėtojais tapo mokytojai, kurie aktyviai dalyvavo spalvingoje akcijoje, jie buvo apdovanoti gardžiais sausainiais. Spalvų savaitė jau yra tapusi gimnazijos tradicija, kuri, tikimės, gyvuos dar labai ilgai! Juk visada reikalingas giedras žvilgsnis į pasaulį.

Eglė Butkutė, jaunoji žurnalistė

 

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise