Gegužės 20 d. 1 b klasės mokiniams vyko projekto „Gimnazija visiems ir kiekvienam“ emocinio raštingumo stiprinimo užsiėmimas, dalyvaujant „Juodos Avies“ komandai.

Penktadienio užsiėmimas patiko, labai puikios merginos, gerai komunikavo ir vedė pokalbius. Buvo labai įdomu, galėjo trukti ir ilgiau.

Paulina Jaškaitė

 

Man patiko penktadienio užsiėmimas. Gerai buvo pasikalbėti, truputį daugiau sužinojau apie klasiokus ir šeip tiesiog visai patiko ten būti.

Uršulė Ruseckaitė

 

Visai nieko buvo, linksma, juokinga ir gera. Man patiko.

Ugnius Lepševičius

 

Realiai buvo įdomu, linksmai pasišnekėjom, pajuokavom. Geri įspūdžiai.

Eimantas Pavlovas

 

Man patiko penktadienio užsiėmimai. Galima buvo atsipalaiduoti, pabendrauti, aptarti bet kurią temą, sužinoti daugiau apie klasiokus. Gaila, kad trumpai.

Vlad Melnikov

 

Man labai patiko! Įdomios temos, labai mokėjo mokinius užimti ir mūsų kalba susikalbėti. Labai mus suprato. Taip pat patiko kalbėjimas apie maistą. Senai buvo, kad visi klasiokai atvirai pasikalbėtume, labai gerai, kad taip nutiko. Jei būtų proga, tai 100% dalyvaučiau.

Lineta Ašmenaitė  

 

Tikrai labai patiko! Temos ir veikla įdomi. Galėjom visi kartu pakalbėti, tema apie maistą labai užvedė pokalbį. Jau senai taip atvirai kalbėjome.

Mintė Dubosaitė 

Klasės auklėtoja Aušra Gaučienė

Karjeros planavimas

Gamtos mokslai įdomiai

Ateities inžinerija

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise