VU MIF studijų programos

Balandžio 27 d. gimnazijos 3- ios ir 4 –os klasių mokiniai dalyvavo paskaitose „VU MIF studijų programos“, kurias vedė „Versmės“ gimnazijos absolventė Agnė Butkutė, šiuo metu studijuojanti Vilniaus universitete Matematikos ir informatikos fakultete.

Ji apžvelgė visas siūlomas bakalauro studijų programas fakultete, esančius ir studentams prieinamus mokymosi išteklius, suteikiamas tarptautines galimybes, studentų atstovybės veiklą, VU siūlomas galimybes moksleiviams (iniciatyva „Klausk studento“, fakulteto organizuojami „Studentas vienai dienai“ užsiėmimai).

Paskaitose mokiniai uždavė klausimų,  dalyvavo diskusijoje, atsakinėjo į klausimus ir gavo prizų.

Dėkojame lektorei A. Butkutei už suteiktą informaciją.

Aušra Gaučienė